Katalóg Taliansko
 
Talianske katalógy
  dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  KATALÓG
Taliansko 2017
Taliansko 2016
Taliansko 2015
Taliansko 2014
Taliansko 2013
Taliansko 2012
Taliansko 2011
Taliansko 2010
Taliansko 2009
Taliansko 2008
Taliansko 2007
Taliansko 2006
Taliansko 2005
Taliansko 2004
Info na cestu
Zmluvné podmienky
Zľavy
 

Katalóg Taliansko 2007

Navigácia: Taliansko > Katalóg > 2007

Vážení priatelia Talianska, radi by sme Vám predstavili letný pobytový katalóg Taliansko 2007. Stretneme sa na veľtrhu cestovného ruchu v Bratislave, ktorý sa koná každoročne v mesiaci január, teda v dostatočnom predstihu pred letnou turistickou sezónou. Dôvody na tak skoré zahájenie predaja letných zájazdov sú dva, jeden aby ste si vy v kľude všetko premysleli a správne si vybrali letnú dovolenku a druhý aby sa znova naštartovali tržby cestoviek a hotelov po dlhej zime bez príjmov. Taliansko asi každému evokuje more, horúce slnko a pláž, ale aj pizzu, špagety, víno, futbal či srdečných Talianov.

Letoviská severného Jadranu patria medzi najobľúbenejšie a sú dobre dostupné autom či autobusom, úvod katalógu patrí práve tejto oblasti nazývanej aj Benátska riviéra. V novom katalógu nájdete aj zaujímavé oblastí stredného a južného Talianska. Nechýbajú ani obľúbené ostrovy Talianska. Novinkou je ostrov Elba, ktorý náleží regiónu Toskánsko. Strediská na Elbe sme otestovali osobne a v minuloročnej sezóne a ich skúšobný predaj mal veľký úspech, podobne ako Sardínia, Ischia a Sicília.

Katalóg Taliansko 2007 prináša hotely, apartmány, rezidencie a prázdninové strediská po celom Taliansku, z ktorých si určite vyberie každý vhodné riešenie perfektnej dovolenky. Stále vyšší záujem o túto destináciu nás posúva ďalej, denne pridávame nové ubytovacie kapacity na stránky nášho webu. Rozrastá sa ponuka v každej časti tejto úžasnej krajiny. Pripravujeme v krátkej budúcnosti pridať do ponuky všetkých 20 regiónov Talianska, napriek tomu, že niektoré sú pre slovenského turistu takmer neznáme. Celé Taliansko sa zmestí na webové stránky, ale Top z pestrej cestovateľskej ponuky patrí do katalógu:

Obsah katalógu Taliansko 2007:

Severný Jadran

Lignano stúpajúci záujem o túto destináciu prináša potreby dopĺňať stále ďalšie ubytovacie zariadenia. Veľké rezidenčné domy Bianco Nero, La Duna La Tore dopĺňajú villaggia, vilky, bungalovy. Záujem je o všetky tri časti letovisk.a Sabbiadoro tvorí centrum s pešou zónou a prístavom, Pineta je borovicová zelená časť s vilkami a Guliverlandiou, Riviera je pokojnejšia časť, jachtový prístav, golfové ihrisko.

Bibione Tradíciu masového dovolenkovania na Jadrane výstižne charakterizuje práve letovisko Bibione. niekoľko kilometrov dlhé letovisko sa delí na tri časti: Spiaggia tu je pláž najširšia, Lido del Sole prechodná prímorská časť, Pineda okrajová, zelená a pokojnejšia časť s campom. Vybukované sú pravidelne trojhviezdové hotely Bembo, Excelsior ale aj apartmánové domy Aurora, Athena, Piazzale city. Desiatky ďalších pribúdajú na našom webe.

Caorle s nádychom romantiky je malým protikladom k veľkým a rušným turistickým centrám Benátskej riviéry. Historické rybárske mestečko poskytuje piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, všetky druhy vodných športov, plavbu loďou, rybolov, pamiatky čias minulých v podobe historického jadra mesta, len 50 km od Benátok. Ubytovanie v hoteloch Antoniana, International Beach a rezidenciách Livenza, Onda azzura, Ai Tamerici.

Lido di Jesolo sa stáva najvýznamnejším letoviskom v oblasti severný Jadran. Katalóg Taliansko 2007 prináša až 20 ubytovacích zariadení v Lido di Jesolo, čo je toľko, ako predchádzajúce tri letoviská dohromady. Pestrosť služieb, atmosféra strediska, množstvo atrakcií, večernej zábavy, Úspešné sú hotely Florida, Kennedy, American, London, Bolivar, Jet, Miami, Tahiti, Solemare, Astromare, International, kategórie 3*.

Stredné Taliansko

Rimini

Palmová riviéra

Ligurska riviéra

Južné Taliansko

Puglia

Kalábria

Kampánia

Ostrovy Talianska

Medzi talianske ostrovy patrí ostrov Sicília, ostrov Sardínia, ostrov Elba, ostrov Ischia, ostrov Capri, Liparské ostrovy .

Ostrov Sicília

Ostrov Vulcano

Ostrov Sardínia

Ostrov Elba

Ostrov Ischia

Ostrov Capri

Záver katalógu uvádza zmluvné podmienky cestovnej kancelárie Reny Travel, ktorými sa upravuje zmluvný vzťah medzi objednávateľom zájazdu - cestujúcim a organizátorom zájazdu - cestovnou kanceláriou a informácie na cestu. Kúpou zájazdu môžete ušetriť, pozrite sa na zľavy, bonusy, výhody pre zákazníka. Prajeme Vám šťastnú cestu a príjemnú, ničím nerušenú dovolenku v Taliansku 2007.

CK RENY TRAVEL
Suché mýto 19
811 03 Bratislava

Katalóg Taliansko 2007 sa dostal do predaja v januári 2007
Náklad: 10.000 kusov
Tlač: 4+4 farebný,
Rozsah strán: 44 + obálka
Hotely, Apartmány: 115
Zájazdy: 2400
Zostavil: Reny Travel
Grafika: Erhá-2
Zálom: Zdražilová
Výroba: tlačiareň Martin
Webová podpora: www.reny.sk

Talianske katalógy

Nachádzate sa na stránke Taliansko / Katalóg 2007, prezrite si ďalšie talianske katalógy:

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Dovolenky
© 2009-2017 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko