Katalóg Taliansko / dovolenka taliansko
      dovolenka taliansko | taliansko | dovolenka | mapa | katalóg | články | blog | obrázky | ck | online online nákup  
  DOVOLENKA LETO:
DOVOLENKA
Abruzzo
Basilicata
Calabria
Campania
Emilia Romagna
Friuli Venezia Giulia
Lazio
Liguria
Lombardia
Marche
Molise
Piemonte
Puglia
Sardegna
Sicilia
Toscana
Trentino - Alto Adige
Umbria
Valle Aosta
Veneto
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
TALIANSKO-REGIONY:
TALiANSKO
Abruzzo
Basilicata
Calabria
Campania
Emilia Romagna
Friuli Venezia Giulia
Lazio
Liguria
Lombardia
Marche
Molise
Piemonte
Puglia
Sardegna
Sicilia
Toscana
Trentino - Alto Adige
Umbria
Valle Aosta
Veneto
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
ČLÁNKY:
Sicilia krásna divoká
Sicilia história
Južné Taliansko
Cesta po Puglii
Ostuni Vieste
 

Katalóg Taliansko 2013

Milí priatelia Talianska,
už je to desiata letná sezóna, kedy vám cestovná kancelária Reny Travel predkladá nový katalóg Taliansko 2013 plný letných dovoleniek. Vďaka vašej priazni a záujmu o túto obľúbenú krajinu postupne rozširujeme ponuku, prinášame nové miesta a v nich skvelé hotely a apartmány. Naďalej sme verní osvedčeným destináciám v Taliansku. Pre veľký záujem našich stálych zákazníkov rozširujeme našu internetovú ponuku okrem Talianska aj o krajiny: Chorvátsko, Slovinsko, Rakúsko a Francúzsko. Súčasne s novým katalógom Taliansko 2013 prichádza na pulty katalóg Chorvátsko 2013, tiež v tlačenej podobe.

Neprestávame opakovane ponúkať niektoré vaše obľúbené ubytovacie zariadenia, viaceré sa nachádzajú v našich katalógoch už po desiaty krát. Stálicami sú napríklad hotely v najobľúbenejšom severnom letovisku Lido di Jesolo ako Bolivar, Miami, ktoré medzičasom prešli aj rekonštrukciou. Vašej priazni sa stále rovnako tešia kvalitné rezidencie na Palmovej riviére Oltremare a Michelangelo, alebo komfortný hotel Astor vo vychytenom toskánskom letovisku Viaregio, ku ktorému sme doložili niekoľko podobne zaujímavých susedných hotelov.

Tešíme sa z rastúceho záujmu o dovolenku s kvalitným ubytovaním strednej a vyššej kategórie a o komfortné 4* hotely a rezidencie. Táto skutočnosť sa odrazila aj na stránkach nového katalógu Taliansko 2013. Blízke a rodinami obľúbené Lido di Jesolo s rozšírenou ponukou 4* hotelov pri pláži nájdete na stránkach 30-40, pekné nové rezidencie v Bibione a okolí na str. 15-26 sú vhodné pre mladých a rodiny, ktorým sa nechce za piesočnatými plážami cestovať ďaleko na juh. Vynovená je aj ponuka dovoleniek v Kalábrii, doplnili sme klubové ubytovacie zariadenia s programom "all inclusive", ktorý na talianske pomery nie je až taký bežný.

Náročnejších klientov uspokojí ponuka na ostrovoch Sardínia a Sicília, kde si konečte môžete zvoliť termín dovolenky, ktorý vyhovuje vám. Chcete letieť, alebo sa plaviť ? K tomu ešte spojiť prázdninový pobyt s poznávaním Talianska, na deň dva sa zastaviť pri úžasných jazerách na severe a potom navštíviť mestá miest napríklad Florencia, Miláno, Rím či Benátky a zakončiť to opaľovaním na piesočnatých plážach s potápaním a ochutnávkou južanskej kuchyne? Všetko je možné, šijeme dovolenky na mieru každému klientovi. Vaše želania majú prednosť. Rozumieme, že každý z vás má svoj jedinečný časový program a nechcete sa viazať na žiadne plánované harmonogramy cestoviek, všetko sa dá vyladiť podľa vašich potrieb a možností.

Vyžiadajte si katalóg Taliansko 2013, kontakty nájdete na stránke - Cestovná kancelária, alebo si pozrite pdf listovaciu verziu po kliknutí na ikonu katalógu na začiatku textu. (Prezeranie ukončíte klávesou "Esc")

Výhody pre vás

Katalóg Taliansko 2013 prináša výhody pre vás, ktorí sa viete rozhodnúť dostatočne včas. Za skorý nákup letnej dovolenky vám poskytneme výraznú zľavu až do výšky 25% first moment ! v niektorých vybraných hoteloch.

Kedy a prečo sa oplatí nakupovať v akcii "skorý nákup" ? -> First moment

Zľavy za skorý nákup / Stály klient

Pre záväzné objednávky
uzavreté do termínu:
31.01.2013 10% Zľava platí pre všetky ubytovacie kapacity
z katalógu Taliansko 2013
28.02.2013 8%
31.03.2013 6%
* stály klient - každý, kto už niekedy v minulosti cestoval s Reny Travel

Zľavy za skorý nákup / Nový klient

Pre záväzné objednávky
uzavreté do termínu:
31.01.2013 8% Zľava platí pre všetky ubytovacie kapacity
z katalógu Taliansko 2013
28.02.2013 6%
31.03.2013 4%


Viacej o zľavách -> Zľavy, bonusy, výhody

Zaujímať by vás mohli ďalšie informácie z katalógu

Tešíme sa na desiate spoločné leto

veríme, že prinesie veľa krásnach zážitkov vám aj nám.
Šťastnú cestu a ničím nerušený pobyt želá

Váš dovolenkový tím RenyTravel

 
Partneri: Dovolenka | Chorvátsko | Lyžovanie | Slovensko | Dovolenky
© 2009-2013 dovolenka taliansko sk
dovolenka Taliansko